hreflang="uk-UA"
Для забезпечення безперебійної роботи WMS системи керування складом нашому замовнику потрібно було покрити надійною та продуктивною Wi-Fi мережею складські та частину виробничих приміщень.
• забезпечувала безперебійне підтримування додатків автоматизованої системи управління складом;
• підтримувала стандарти IEEE 802.11 b/g/n/ac;
• забезпечувала безшовний роумінг.
У ході проєктування рішення наші інженери зіштовхнулися із кількома виробничими особливостями.
Перша з них була така, що на складі на стелажах постійно змінюється асортимент продукції, що в свою чергу призводить до постійної зміни радіо обстановки. Наприклад, пластикові товари прозорі для радіохвиль, а вироби із металу не прозорі та екранують радіосигнал.
Інша – наявність на складі великої кількості металевих конструкцій. Серед них стелажі, полиці, стіни з металевою оббивкою, металева покрівля, що викликає хвилеву інтерференцію та інші особливості.
Особливості виробничих складів замовника вимагали підвищених технічних характеристик від точок доступу. На складі повинні використовуватися бездротові точки доступу з гарним модулем антени, високої потужності і з підтримкою подвійної поляризації. Вони повинні вміти керувати інтерференцією та мінімізувати її.
Для досягнення заданих параметрів мережі WiFi фахівці VERNA запропонували використовувати пристрої бездротового доступу виробництва Cisco. Для встановлення в нормальних кліматичних умовах використовувалися точки доступу Cisco Aironet серії 1850 зі схемою 4x4 MIMO і чотирма просторовими потоками, що підтримує стандарт IEEE 802.
Точки доступу Cisco Aironet серії 1530 ми використали для зон з ризиком утворення підвищеної вологості та негативних температур.
«Безшовність» мережі та динамічне керування параметрами точок доступу забезпечили двома апаратними контролерами Cisco CT3504. Контролери були об'єднані в загальний кластер з метою підвищення стійкості до відмови в цілому.
Оптимальне розміщення точок доступу ми розрахували за допомогою програмно-апаратного комплексу на основі програмного забезпечення TamoGraph Site Survey.
Для цього інженери VERNA виконали радіопланування – це візуалізація, яка демонструє карту розподілу рівня сигналу, виміряного у dBm.
Для того щоб підтвердити досягнення заявлених умов після монтажу обладнання та виконання пуско-налагоджувальних робіт додатково була виконана радіорозвідка.
Також у рамках проєкту VERNA виконала роботи з розширення мережевої інфраструктури замовника.
Побудова WiFi мережі на складі та впровадження WMS системи дозволило мінімізувати людський фактор, збільшити пропускну спроможність складу та продукції на ньому та спростити роботу з клієнтами, а також залучити нових партнерів.
Рубіжанський картонно-тарний комбінат - успішно працює на ринку пакування з 1991 року, і за цей час стала лідером у виробництві транспортної тари з гофрованого картону в Україні, експортує продукцію за межі країни і орієнтується на європейські стандарти.
Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти